با سرد مزاجی شوهرم چه کنم

خانم های بسیاری هستند که می پرسند: با سرد مزاجی شوهرم چه کنم ؟ در واقع یکی از بزرگترین مسائل زوج ها، رابطه کم و سرد جنسی بین آنهاست! رابطه سرد بین آنها باعث بروز دوری عاطفی می شود که خود عاملی می شود در جهت پس زده شدن توسط همسر. در این مقاله روی سرد بودن شوهر و علل آن متمرکز هستیم البته در این مجموعه مقالات روی روابط جنسی صحیح زوجین راه کارهای عملی ارائه کرده ایم، با ما همراه شوید!

  آیا می توانم شوهرم را گرمتر کنم؟!

فهرست مطالب این مقاله (با کلیک روی هر بخش به آن قسمت می روید)

وقتی زنی همبستری بیشتری می طلبد!
زن با بی حالی مرد چه می تواند بکند!
برای لذت خودمان مسوولیت پذیر باشیم!
اگر شوهر خوابش ببرد!

 وقتی زنی همبستری بیشتری می طلبد! 

وقتی مردی از بیم پس زده شدن، در دادن پیشنهاد پیشقدم نمی شود، ناچار است منتظر شود زن پیشنهاد رابطه جنسی بدهد. وقتی مرد احساس می کند ناچار است همیشه منتظر بماند تا همسرش پیشقدم شود، ممکن است سرانجام تمایل خویش را از دست بدهد. و خبر بد این است که حتی نمی داند چرا این گونه بی احساس شده است.

وقتی این اتفاق رخ می دهد و مرد می خواهد که رابطه جنسی کم تری از زن خود داشته باشد، معمولا زن دچار وحشت از ناکارآمدی خود می شود.

زن به تدریج به جهت از دست دادن فرصت های مقاربت، نیاز به ارتباط جنسی را در خود قوی تر می بیند و معمولا هر چه بیش تر بخواهد، مرد بیش تر تمایل خود را از دست می دهد. تشدید تمایل زن به رابطه جنسی تبدیل به پیامی می شود که مرد قادر به ارزیابی آن نیست. هر قدر مرد تمایل داشته باشد، به سرعت افول می کند و خاموش می شود.

رابطه جنسی مثل ترازو است

رابطه چنسی، ترازوی ظریفی است و عموما مردان بیش از زنان آسیب پذیر برای عدم تعادل هستند. اگر مردی بیش از زن تمایل جنسی داشته باشد و بیش تر بخواهد و در نتیجه صبورانه در پیشقدمی پافشاری کند، به تدریج بر مقاومت زن غلبه می کند و زیر پای زن را جارو می کند و زن به طور خودکار تمنای ارتباط جنسی بیش تری پیدا خواهد کرد.

وقتی زنی به طور پیوسته بیش تر همبستری طلب کند و ناخوشنودی خویش را در این خصوص ابراز کند، مرد اندک اندک احساس می کند دارد تمایل خود را به رابطه جنسی از دست می دهد و احساس می کند در قبال این رابطه مسوول و مکلف است و باید وظیفه یی را در قبال زن برعهده گیرد.

مرد بر خلاف زن نمی تواند تظاهر کند که به هیجان جنسی رسیده است.

اگر مردی نعوظ پیدا نکند و آلت تناسلی اش سفت و سخت نشود، معلوم است که تحریک نشده است. زن به آسانی می تواند تحریک نشدن خود را مخفی کند و وانمود کند که همه چیز عالی است، مرد نمی تواند و در نتیجه این حساسیت افزایش یافته فشار بیش تری را بر مرد تحمیل می کند.

این فشار بیش تر می تواند مرد را فورا از تحریک دور سازد و بی تحرک گرداند.

اگر مرد احساس کند که ناچار است همبستر شود یا نعوظ پیدا کند، هیچ اتفاقی ، منظورم دقیقا همین کلمه است، هیچ اتفاقی نمی افتد. از آن جا که مرد بر خلاف زن نمی تواند تظاهر کند که تحریک شده است، فشار بیش تری در تماس های جنسی را باید تحمل کند.


 زن با بی حالی مرد چه می تواند بکند؟! 

بسیاری از زوج ها در این مرحله کنار می کشند و رها می کنند. زن متوجه آزردگی یی که مرد حس می کند هست و درمی ماند چه کند. اگر در این خصوص صحبت کند، مرد احساس می کند سرزنش شده است و اگر مرد را تحریک کند، مرد ممکن است احساس خستگی کند یا بی حوصلگی نشان دهد.

خوش بختانه راه حلی برای این مشکل وجود دارد. درست همان طور که وقتی زن حال و حوصله ندارد، مرد می تواند یک همخوابگی سریع و فست فودی داشته باشد، زن نیز می تواند وقتی شوهرش بی حوصله است و او در طلب رابطه جنسی است، از برخی مهارت ها بهره گیرد.

رابطه جنسی کیارش و مارینا

در یک مورد در این نوع ارتباطات میان کیارش و همسرش مارینا؛ زن تماس جنسی بیش تری می طلبید و مرد آن تمایل را نداشت.

مارینا غالبا سرحال بود و وقتی پیشنهاد می داد، کیارش واکنش مناسب نشان می داد. به مدت چندین هفته همه چیز خیلی خوب و عالی پیش می دفت. آنان هفته یی چندین بار تماس جنسی داشتند و گاه در یک روز دوبار با هم بودند، سرانجام کیارش از نفس افتاد، این یک تجربه جدید برای او بود.

هرگز مشاهده نکرده بود زنی بیش از او رابطه جنسی بخواهد.

ابتدا نمی دانست چه گونه به زنش “نه” بگوید و با مارینا همراه می شد. حتی اگر تمایل نداشت. این شیوه چندان مطلوب به نظر نمی رسید، خیلی زود احساس کرد این تماس ها دارد اجباری می شود و رابطه جنسی دیگر شادی بخش و دلپذیر نبود.

این رابطه به نوعی وظیفه یا تعهد تبدیل شده بود و چنان خوش آیند کیارش نبود و کم کم به نوعی اجبار تبدیل شده بود. برای جلوگیری از ظهور چنین احساسی کیارش تصمیم گرفت که به مارینا “نه” بگوید. هنوز چندان روشن نبود چه گونه می تواند نه بگوید بی آن که مارینا آزرده شود و احساس نکند دست رد به سینه اش زده شده یا عواطفش جریحه دار شود. یک شب وقتی از محل کارش به خانه آمد، مارینا او را که به تماشای تلویزیون نشسته بود، روی مبل در آغوش کشید و بعد از چند دقیقه به آرامی شروع به نوازش ران های کیارش کرد.

چگونه نه بگویید

کیارش سعی کرد تندخویی نکند و به آرامی دست خود را روی دست مارینا گذاشت و مانع از نوازش دست او شد و گفت:

امشب خیلی خسته ام، واقعا می خواهم اخبار را تماشا کنم!

کیارش برای این که خیلی پس زننده به نظر نرسد، بدون تامل و تفکر افزود:

چرا به اتاق خواب نمی روی شروع کنی، من بعدا به تو می پیوندم!

کیارش سرگرم تماشای تلویزیون شد و به تدریج گفت و گوی خود را با مارینا فراموش کرد. خسته بود و خواب به چشمانش راه یافته بود که بعد از چهل و پنج دقیقه، صدای آرامی را از اتاق خواب شنید که می گفت:

کیارش من آماده ام!

این صدا مثل جادو بود. به ناگاه از کمر به پایین کیارش، بیدار شد و گفت:

همین حالا خواهم آمد!

وقتی به بستر رفت، مارینا برای انزال آماده شده بود، چون ظرف چهل و پنج دقیقه گذشته بیش از پیش تحریک شده بود و رویای نزدیکی با کیارش موجب شده بود به اوج هیجان برسد.

جای شگفتی نیست که بعد از دو دقیقه دخول، مارینا انزال گردید و چند ثانیه بعد، خود کیارش انزال شد. مارینا خوشحال و راضی بود که به آن چه می خواست دست یافته بود و این یک تجربه مطلوب برای کیارش بود، حتی بهتر از رابطه جنسی فست فودی، زیرا کیارش مجبور نشده بود، اقدامی بکند و در هر صورت توانسته بود حرمت خود را حفظ کند و انزالی که مارینا می طلید به او بدهد.

 برای لذت خودمان مسوولیت پذیر باشیم! 

مارینا به جای آنکه خشمگین شود که چرا کیارش بی حوصله است و در حال و هوای همبستری نیست، مسوولیت ارضای خود را خود به عهده گرفت. این احساس مسوولیت، بسیار سلامت و سالم است. کمال مطلوب این است که در همه عرصه های ارتباط مان نباید شریک خود را برای ناخوشنودی مان، مسوول بدانیم، اما به خصوص در مورد روابط جنسی بسیار دشوار است که نیازهای جنسی خود را بدون خیانت به همسرمان ارضا کنیم.

خلاقیت مارینا او را از وابستگی به کیارش که نمی توانست آن گونه باشد که او می خواست، آزاد کرد. مارینا از آن شرایط، بهترین و بیش ترین بهره را گرفت، به بستر رفت و در خیال خود با کیارش عشقبازی کرد.

مدت طولانی در حال و هوای هیجانی و لمس کردن خود، اندک اندک به اوج هیجان رسید و هنگامی که کیارش دخول کرد، او تقریبا آماده انزال بود.

گفتگو کردن راه حل اساسی

از آن پس کیارش به مارینا گفت چه کار خوبی کرده است که این گونه خود را آماده کرده است و هر وقت کیارش سرحال نبود، این شیوه خوبی بود تا او را سرحال بیاورد، این گفت و گوی کوتاه به مارینا اجازه داد تا به مراتب آزادتر برای بیان احساسات جنسی خود باشد. همچنین تضمین کرد هر وقت نیاز جنسی داشته باشد، امکان ارضا در دسترس است.

اگر مردی خسته باشد و در حال و هوایی نباشد که رابطه جنسی برقرار کند و زن چنان رفتار کند که گویی همه چیز عالی است، مرد به واقع ارضای آسان زن را تایید می کند. در غیر این صورت ممکن است مرد اندک اندک احساس کند، بار این اقدام را بر دوش او گذارده اند.

 اگر شوهر خوابش برد! 

اگر زنی انزال بخواهد و مرد آمادگی نداشته باشد و مرد به خواب رود، زن می تواند به بستر رفته و با شور و شوق بسیار، خود را نوازش دهد. بعد از حدود بیست دقیقه، می تواند چرخی زده به آرامی بدن خود را محکم به بدن همسرش بمالد. وقتی بیدار شود و تمایل شدید همسرش را حس کند که به او فشار می آورد، آن وقت می تواند حرکتی به خود داده، برای خود کسب آبرو کند.

بدین ترتیب هر دو طرف راضی می شوند، زن هرگز احساس نمی کند نتوانسته خواسته خود را برآورده و خود را خشنود کند. این به مراتب بهتر است که وقتی شوهرش در کنارش حضور دارد خود را راضی کند تا این که در تنهایی خود دست به این عمل بزند.


2 دیدگاه در با سرد مزاجی شوهرم چه کنم
 1. سلام استاد. خیلی ممنون هستیم که به عنوان معلم ما اینقدر اسگل تشریف دارید و باعث میشید ما به شما بخندیم. لطفا این راه را ادامه دهید تا بیشتر تفریح کنیم.

  • سلام بر علی عزیز!
   از اینکه تفریحی به جز مسخره کردن دیگران ندارید، تاسف می خورم و دعا می کنم هر چه زودتر هدفتان را در زندگی پیدا کنید.
   بنده هم در تلاش هستم با بضاعت خودم و مجموعه همکارانم، در راه خدمت به شما، همسرتان (در آینده) راهی برای شادی بیشتر به شما و خانواده محترمتان پیدا کنم!
   امیدوارم والدینتان در کنار همدیگر با آرامش بیشتری زندگی کنند و وقت بیشتری برای شادی و آرامش شما صرف کنند.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شاید این نوشته ها را بپسندید