loading

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه چیست؟

ضمانت بازگشت وجه امکانی است که ما در موسسه مهارتهای زندگی قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات آموزشی نمایید. حتما شما هم این صفحه ها را در بیشتر صفحه محصولات و کاتالوگ محصولات ما دیده اید!

ضمانت بازگشت وجه

تمامی محصولات موسسه مهارتهای زندگی، دارای ضمانت بازگشت وجه ۱۰۰ درصد می‌باشد. اگر محصولی را از ما خریداری کرده باشید و احساس کنید که از آن به هر دلیلی ناراضی هستید، به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما ظرف سه روز کاری به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

چرا در موسسه مهارتهای زندگی، ضمانت بازگشت وجه داریم؟

از آنجایی که دوست دارم روزی ام حلال باشد و لذا دوست ندارم کمترین حس منفی در بین مخاطبان خود داشته باشم، لذا تصمیم گرفتم ضمانت بازگشت وجه را در تمامی محصولات قرار دهم تا به این حس خوب برسم!

احتمالا خیلی طبیعی است، خرید محصولات آموزشی دارای ریسک است و اگر فروشنده به محصول خود اطمینان دارد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

در چه صورت می توانید درخواست ضمانت بازگشت وجه بدهید؟

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم از قرار زیر است:

 1. محصولات ما مفید و اثربخش هستند؛ به شرطی که تمرین‌های ارائه شده در آن را بدون قضاوت و به صورت منظم انجام دهید. اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید
 2. محصولات ما حس خوبی در شما ایجاد می کنند؛ حتی اگر محصولات ما را دوست نداشتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.
 3. تلاش شده است تمام محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان منطبق باشند؛ اگر اطلاعات مربوط به صفحه محصول را مطالعه کردید و آن را با محتوا منطبق ندیدید، می توانید درخواست بازگشت وجه دهید.
 4. محصول ارزشش را نداشت؛ اگر تصور کردید محصول ما به لحاظ کیفی مناسب است ولی این مبلغ برای آن زیاد است، می توانید درخواست بازگشت وجه را بدهید!
 5. بدون هیچ دلیلی؛ حتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشد و شما فقط دلتان محصول ما را نخواست، می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

ما تعهد می‌کنیم که محصولاتمان گارانتی ۳۰ روزه بازگشت وجه دارند. یعنی تا ۳۰ روز پس از استفاده شما می توانید درخواست ضمانت بازگشت وجه بدهید. ملاک این موضوع، فقط و فقط نظر شماست

ما به شما اعتماد ۱۰۰ درصد داریم!

تعهدات شما

 1. لطفاً ضمانت بازگشت وجه را در موسسه مهارتهای زندگی تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث می شود ما احساس کنیم شما واقعا محصول ما را دوست نداشتید و ما از این موضوع بسیار ناراحت می شویم!
 2. نگران ما نباشید!  لطفاً اصلاً ملاحظه نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، از حق مسلم خود استفاده کنید و درخواست بازگشت وجه دهید.
 3. نقاط ضعفمان را هدیه بدهید! اگر لطف کنید پس از دریافت کامل وجه تان، دلیل درخواستتان را نیز به ما بگویید از شما بسیار سپاسگزار خواهیم بود.
 4. فایل‌ها را پاک نکنید! پس از بازگشت وجه لازم نیست فایل‌ها را پاک کنید! همچنین بسته‌های پستی را لازم نیست به ما بازگردانید، می‌توانید آن را به دوستتان هدیه دهید ?

عزیزانی که بیش از دو محصول درخواست بازگشت وجه بدهند! به هیچ عنوان نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.

آیا افراد سوء استفاده نخواهند کرد؟

این سوال کاملاً طبیعی است و خوشحال می‌شویم به آن پاسخ بگویم!

نرخ درخواست بازگشت وجه بسیار پایین است و چیزی در حدود ۵ مورد از هر ۱۰۰۰ سفارش است!

جالب است بدانید که بخش قابل توجهی از این درخواست‌ها به گفته خود افراد فقط برای امتحان کردن است! (البته این کار واقعاً ناراحت کننده است)

اما سو استفاده افراد! افرادی که آموزش برایشان مهم است و به خود و خانواده خود اهمیت می دهند معمولا جز مخاطبان ما هستند! و خیلی خیلی کمتر به فکر سو استفاده و … هستند. به هر حال تا به حال این موضوع وجود نداشته و به فرض محال اگر چنین اتفاقی رخ داد، برای این موضوع هم راهکاری ارائه خواهیم کرد.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

لطفا یک ایمیل به info@life-skill.ir با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال کنید و موارد زیر را مطرح نمایید:

 1. نام و نام خانوادگی
 2. شماره تراکنش خرید از سایت
 3. نام محصول
 4. دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)
 5. شماره کارت بانکی شما
 6. شماره موبایل

وجه شما در کمتر از ۳ روز کاری واریز خواهد شد

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق ایمیل امکان پذیر است! لطفاً  با تماس تلفنی درخواست بازگشت وجه نفرمایید!

قبل از درخواست برای ضمانت بازگشت وجه، لطفا:

هر گونه ابهام را با ما در میان بگذارید و تمام سوالات خود را بپرسید! بدانید که ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا رضایت شما را جلب کنیم؛

مطمئنم با اجرای گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات، نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهید گرفت!

بسیار بیشتر از وجه پرداختی، به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهید آورد! و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!