loading
متن عاشقانه برای همسر

متن عاشقانه برای همسر

متن عاشقانه برای همسردر کتابی جمله ای از هوراس خواندم که خالی از لطف ندیدم آن را برایتان نقل کنم!  خوشبخت ترین زن و شوهر ها آنهایی هستند که با هم یکی شده اند و گله و شکایت ها، هیچ خللی در عشق آنها ایجاد نمی کند و فقط مرگ می تواند آنها را از هم جدا کند!” نوشتن متن عاشقانه برای همسر می تواند به این مهم کمک شایانی بکند!

یکی از راههایی که میتواند گله و شکایتها را بین همسران کم کند، ایجاد صمیمیت بین آنها است.

برای ایجاد آن، راههای بسیار زیادی وجود دارد! به عنوان نمونه نوشتن متن عاشقانه برای همسر ، میتواند بسیار مفید باشد.

البته نباید فراموش کنیم؛ افراد ، محبت و صمیمیت را از راههای مختلف جذب می کنند! نباید فقط به پیام های متنی متکی بود این کار را می توان از طرق دیگر هم انجام داد.

در ادامه به تاثیر یکی از این روشها در افراد غریبه پرداخته ام و در همین رابطه، مثال هایی را با هم بررسی خواهیم کرد:

هر چه کنی به خود کنی!

تقریبا می توان گفت که تمام احساسات آدمیزاد به نوعی به خود او منعکس می شود؛

امروز صبح قرار بود بنا به دلایلی آزمایش خون بدهم، تصمیم گرفتم به بیمارستان میلاد واقع در شهر تهران بروم.

میخواستم فضای بیمارستان میلاد با  انبوه جمعیت را تجربه کنم و هم تحقیق میدانی داشته! تا بتوانم در کتابم از آن استفاده نمایم.

(افرادی که به این بیمارستان پا گذاشته باشند می دانند که بیمارستانی است بسیار بزرگ که بیماران از همه قشر فرهنگی و از سراسر کشور به آن مراجعه می کنند. )

به دلیل اینکه میلاد، یکی از بیمارستان های تامین اجتماعی است و البته خدمات تخصصی و فوق تخصصی ارائه می کند، فوق العاده شلوغ است!

ساعت ۷:۴۵ وارد بیمارستان شدم و به خودم گفتم به هیچ وجه از کسی در مورد اینکه آزمایشگاه کجاست! سوال نمی کنم و جالب بود که کاملا با علائم و راهنما ها به سرعت به محل آزمایشگاه رسیدم و ساعت ۷:۵۲ برگه آزمایشم را تحویل دادم و خلاصه کل روند نمونه گرفتن و انجام مراحل ۱۲ دقیقه طول کشید! تصمیم گرفته بودم که تمام مراحل کار را با لبخند و گفتن جمله:

سلام صبحتون بخیر!

شروع کنم و جالب بود رفتار متصدیان ، دقیقا قبل از من خانمی برای گرفتن نمونه به اتاق وارد شد! و (چون اتاق های نمونه گیری متعدد است و کنار هم، صدای همه به گوش همدیگر می رسید) پس از چند ثانیه، این جملات توهین آمیز را از مسول نمونه گیری با صدای بلند شنیدم:

خانم پرت و پلا نگو! مگه من اینجا مرکز اطلاعات هستم؟! برو از دکترت بپرس!

و خب به بخش نمونه گیری هم با لبخند و روی خوش وارد شدم.

پس از گفتن سلام و خدا قوت و اینکه چقدر سرتان شلوغ است و چه قدر زحمت می کشید! (چون وسیله ای جدید برای خونگیری استفاده می کردند و من تا به حال آن را ندیده بودم!) از مسئول نمونه گیری در رابطه با نحوه کارکرد وسیله جدید خون گیری، سوالی پرسیدم که این وسیله جدیدا برای خون گیری اختراع شده؟!

تقریبا در ۳ دقیقه ای که آنجا بودم، متصدی خون گیری با آرامش و متانت زیاد، برایم کامل توضیح داد! این وسیله چیست، چگونه کار می کند، اولین بار در چه کشوری استفاده شده است و خلاصه کلی اطلاعات مهم و دقیق!

معجزه احترام

متصدی محترم، یک آدم دیگه شده بود، با مهربانی صحبت می کرد، با صدای بلند به من توهین نمی کرد!و با صبوری زیاد و با حوصله جواب سوال من را پاسخ می داد.

وقتی نمونه گیری انجام شد، رفتم و مدیر آزمایشگاه را پیدا کردم و تمام شرایط را شرح دادم! و گفتم که تمام کارهای من در ۱۲ دقیقه انجام شد و کلی تشکر کردم و خواهش کردم به تمام متصدیان ابلاغ کند و چقدر مدیر محترم خوشحال شد و انرژی گرفت!

بعد به خودم گفتم این قدرت جمله؛

از هر دست بدهی با همان دست می گیری!

جالب بود فردی که در چند لحظه قبل با نفر قبلی آنطور رفتار کرده بود، (متصدی خون گیری!) در مواجهه با من رفتارش را کامل عوض کرد. دو رفتار کاملا متفاوت از خود ارائه کرد، در واقع او آیینه رفتار ما بود و رفتار ما را منعکس کرد!

هدفم از نقل کردن این داستان واقعی این بود که بگویم وقتی رفتار ما با غریبه ها اینقدر تاثیر گذار است و آنها را می توانیم تحت تاثیر خود قرار دهیم، پس چرا نباید همسرمان را اینگونه تحت تاثیر قرار دهیم.

البته شما مخاطب عزیز که این مطالب را مطالعه می نمایید، به احتمال زیاد! به دنبال پیدا کردن همین روش ها هستید و شاید یکی از روش های آن نوشتن متن عاشقانه برای همسر باشد.

در این مقاله قصد ندارم به شما یک سری متن عاشقانه برای همسر تان بدهم، بلکه قصد دارم بگویم که ابراز محبت یا به عبارتی ساده تر، ایجاد صمیمیت بین شما و همسرتان لزوما با پیامک کردن یک متن عاشقانه برای همسر نیست، یا به اشتراک گذاشتن آن در شبکه های اجتماعی ، بلکه؛

۱- شما می توانید این کار را از طریق نگاهتان انجام دهید

مطمئن باشید، نگاه کرشمه آمیز شما نسبت به همسرتان، او را پُررو نمی کند.

همسرتان از طرق مختلف می تواند محبت شما را جذب کند. فراموش نکنید! در صورتی که فقط ابراز محبتتان را از طریق نوشتن یک متن عاشقانه برای همسر انجام دهید، نمی توانید در زندگی خود خلاقیتی داشته باشید.

شما با انجام این کار او را از حس محبت بصری سرشار می کنید. اگر همسرتان از دسته افرادی باشد که با نگاه محبت شما پر می شود، با این حرکت شما زنده خواهد شد.

۲- با نوازشی، متن عاشقانه برای همسر خود به ارمغان ببرید

ممکن است همسرتان لمسی یا حسی باشد. افرادی که لمسی هستند! دوست دارند لمس شوند، از نوازش لذت می برند. این روش محبت را از او دریغ نکنید.

تاکید می کنم، کارهایی که شبکه های مجازی با کیفیت و سرعت بسیار زیاد می توانند انجام دهند! را شما برای او انجام ندهید، جذابیتی نخواهد داشت. در تلاش باشید برای او خلاقیتی ایجاد کنید.

۳- دل نوشته ای در جایی عجیب برای او بگذارید

برای ایجاد هیجان نیازی به انجام کارهای عجیب و غریب نیست!

 اگر خانم هستید، می توانید متنی، جمله ای زیبا ( “عزیزم عاشقت هستم”) بنویسید! و جایی برایش قرار دهید که مطمئن باشید در آینده ای نزدیک آن را خواهد دید؛

مثلا در جیب شلوارش، در کفشش و یا هر جای دیگری که فکر می کنید سریعا خواهد دید!

و اگر آقا هستید می توانید جمله زیبای خود را جایی در یخچال! مابین لوازم آرایشی و یا هر جای دیگری که فکر می کنید می بیند قرار دهید.

۴- قدردانی از او و تمام زحمت هایی که برای خانواده می کشد

همین امروز، کاملا بی دلیل به همسرتان لبخند بزنید و به خاطر زحمت هایی که برای خانواده می کشد!از او قدر دانی کنید و نتیجه معجزه آسای آن را ببینید!

البته می توانید فقط یکبار هم به او بی دلیل اخم و عصبانیت کنید و نتیجه آن را نظاره کنید!

شما چگونه متنی عاشقانه برای همسر خود تهیه می کنید؟ لطفا با ما به اشتراک بگذارید!

همسرداری

آرامشگشاده روییمهارت زندگیهمسرهمسرداری

مهدی مقیم اسلاممشاهده نوشته ها

بسیار خوشحالم که به همراه یک تیم متخصص و دلسوز، مهارتهای همسردرای و تربیت کودک را به اشتراک می گذاریم، به امید شادی و طراوت بیشتر خانواده شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.