مثل قیف همسرداری کنیم!

در سری جدید مقالاتی که در سایت قرار می دهیم، فیلم های کوتاهی برای شما آماده کرده ایم که امیدواریم مورد پسند شما قرار گیرد! در این ویدیو، مدلی که مثل قیف همسرداری کنیم را با هم بررسی می کنیم!

[boc_spacing height=”20px”]

[boc_spacing height=”20px”]

سلام

ممنون از اینکه دارید به این فایل ویدیویی توجه می کنید!

دقت کردید وقتی نزدیکای انتخابات می شود، برخی از عزیزانی که دوست دارند به دنیای سیاست راه پیدا کنند می روند و پیش کارگران شهرداری قرار می گیرند و شروع می کنند با این عزیزان عکس گرفتن!

[boc_spacing height=”20px”]

عکس انتخاباتی

[boc_spacing height=”20px”]

واقعیت این است که الان ما تصمیم نداریم کارهایی شبیه به این انجام دهیم! و به شما بگوییم که بله برای اینکه همسرداری انجام بدهید، همسرداری خوبی انجام دهید، بیایید در آشپزخانه و شروع کنید به کمک کردن و کمک همسرتون کنید و یا به خانم ها برعکس این توصیه ها را بکنیم!

من می خواهم امروز به شما یک پیشنهادی بدهم، که اگر دوست داشتید روی این پیشنهاد فکر کنید و اگر احساس کردید این پیشنهاد، پیشنهاد خوبی است، اون را در زندگی تان عملی کنید!

اون پیشنهاد اینه:

لطفا مثل قیف همسرداری نکنید!

مثل قیف همسرداری کنید!

تعجب می کنید؟!

(می پرسید) این دو تا جمله چه فرقی با همدیگر دارد؟

واقعیت اینه که هیچ فرقی به لحاظ ادبی نداره! ولی به لحاظ مفهومی یه تفاوتی داره، الان به شما نشان می دهم چه تفاوتی با هم دارند!

اگر من بخواهم این آبغوره را در شیشه مخصوصش قرار بدم، آبغوره را می ریزم و به این صورت …

آبغوره در شیشه مخصوصش قرار می گیره!

مثل قیف همسرداری نکنید! یعنی اینکه در زندگی، در مواجهه با همسرتون، ورودی های زندگی تون، طلب زندگی تون،  اینقدر باشه (اشاره به قسمت باز و پهن قیف!) و خروجی هایی که از شما صادر می شه، توقعاتی که از شما ایجاد می شود، عمل و کارهایی که شما انجام می دهید، اینقدر دریچه اش کوچک و تنگ و بخیلانه باشد (اشاره به قسمت تنگ و باریک قیف!)

مثل قیف همسرداری انجام ندهید! (اشاره به قیفی که درست گرفته شده است)

مثل قیف همسرداری انجام دهید! (اشاره به قیفی که برعکس گرفته شده است)

ورودی ها و توقعات را کم و کوچک تنظیم کنید، خروجی هایی که از شما صادر می شود، مثل دل بزرگتان مانند دهانه بزرگ قیف باشد!

اگر دوست داشتید، روی این دو تا مدل همسرداری فکر کنید و اگر احساس کردید در زندگی شما به درد می خورد و می توانید از آن استفاده کنید حتما آن را در زندگی، مواجهه با همسرتون، مواجهه با فرزندتان عملی کنید!

[boc_message type=”e.g. information, success, attention, warning_msg”]اگر در زندگی مشترکتان با مشکلاتی مواجه شدید، حتما این مقاله را مطالعه کنید![/boc_message]

از اینکه به این فایل ویدیویی توجه کردید از شما بسیار ممنونم!

و اگر اهل تلاش، زحمت کشیدن و آموزش هستید، براتون آرزوی موفقیت و شادی روزافزون دارم!

[vc_column][/vc_column][vc_row][vc_column][boc_divider divider_width=”50%” divider_position=”center” divider_height=”2px” divider_color=”#81d742″][boc_side_img_box picture_url=”24746″]من مهدی مقیم اسلام هستم طراح و مدرس مهارتهای زندگی!

در این وب سایت تلاش می کنیم به همراه یک تیم متخصص، مطالبی در مورد مهارتهای زندگی به اشتراک بگذاریم! به امید شادی بیشتر خانواده شما…[/boc_side_img_box][boc_divider divider_width=”50%” divider_position=”center” divider_height=”2px” divider_color=”#81d742″][boc_heading]برای دریافت رایگان قسمتی از کتاب همسرداری با گاو بنفش فرم زیر را تکمیل کنید![/boc_heading][vc_column_text][/vc_column_text][boc_divider divider_width=”50%” divider_position=”center” divider_height=”2px” divider_color=”#81d742″][/vc_column][/vc_row]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.